O nás

Golf Club Davis jsme založili v roce 2011 pro hráče golfu ve Středočeském a Východočeském kraji, kteří si rádi zahrají golf na více než jednom hřišti za jeden roční poplatek.
Výjimečná cena je pro budoucí členy samozřejmostí. Náš klub má kapacitu 500 členů.

Kromě hry na krásných hřištích nabízíme i zajímavé slevy u partnerů, kteří s námi spolupracují. Partnery, které jsme oslovili, jsou produktovou špičkou golfového segmentu v ČR. Vše pravidelně rozšiřujeme, aktualizujeme na našich webových stránkách www.gcdavis.cz.

Objevujte s námi golf v České republice. Přejeme Vám pěknou hru!

Vladislav Davídek

Do roku 1989 jsem hrál tenis v ČR, kde jsem se dostal mezi prvních 100 hráčů. Po listopadu 1989 jsem odjel do Německa a tam jsem se stal Mistrem horního Bavorska. Působil jsem tam také jako trenér. Jako doplňkový sport jsem začal hrát squash, který byl v té době v Německu velmi oblíbený. V roce 1995 jsem se vrátil do Prahy a působil jako trenér squashe, byl jsem spolumajitel squashového centra a na squashovém žebříčku jsem se umístil několikrát na 1. místě.  Jednou  jsem vyhrál Mistrovství republiky v družstvech. Když jsem poprvé zkusil hrát golf, hned jsem věděl, že ostatní sporty půjdou stranou. Začal jsem trénovat každý den.  Našemu profesionálnímu trenérovi Jiřímu Seifertovi jsem dělal 2 x caddy a to na Senior PGA Casa Serena a 2 x kvalifikaci na Senior British Open.  Jsem velmi rád, že se golf stává sportem a ne pouze doplňkem pro podnikatele. To je také důvod, proč jsem založil Golf Club Davis. Cena je na 7 hřišť velmi příznivá. Kterýkoliv pracující sportovec si může dovolit naše členství koupit.
Hřiště, které máme v klubu jsou velmi kvalitní a já sám je hraji velmi rád. Pravidelně dokupuji další místa, aby se všichni členové na hřiště dostali, kdykoliv mají čas hrát. Věřím, že díky stále rostoucímu počtu členů, budeme rozšiřovat.
Přeji všem golfistům mnoho úspěchů a zábavy na hřišti.

Vladislav Davídek
Prezident klubu GC Davis