Kontakt

Golf Club Davis

U Hranic 17/1458
100 00   Praha 10 – Strašnice

Registrovaná na MV čj.II/S-OS/1-31141/96R

Bankovní  účet pro úhradu členství: 6801777001/5500 Raiffeisenbank
Do zprávy příjemce uveďte prosím své celé jméno.

Vladislav Davídek
Prezident klubu

E-mail: davidek[at]gcdavis.cz
E-mail: clenstvi[at]gcdavis.cz
Tel.: +420 777 858 655

Jiří Moravec
Manažer klubu
E-mail: hombre.4you2[at]gmail.com
Tel.: +420 602 557 369

Lukáš Arazim
sekretář klubu a správce webového portálu
E-mail: clenstvi[at]gcdavis.cz

Často kladené otázky

Ještě dříve než nás kontaktujete, podívejte se prosím níže na často kladené otázky. Tímto velmi urychlíte komunikaci. Zároveň na otázky zahrnuté v často kladených otázkách nebude odpovídáno.

Pro úhradu členství nevyžadujeme specifický VS. Stačí, když do poznámky uvedete Vaše jméno.

Bankovní  účet pro úhradu členství: 6801777001/5500 Raiffeisenbank

Nikoliv, sčítání různých slev a promoakcí není možné.

Všechna členství GC DAVIS jsou splatná k 31.12 daného roku na rok následující. Všechna členství po 31. lednu zanikají bez náhrady.

Členství v ČGF pro Vás zajišťujeme za jednorázový poplatek, který se hradí v prvním roce členství v GC DAVIS. V případě, že nedojde k přerušení členství v GC DAVIS ho za Vás každý rok hradíme ČGF a Vaše registrace je kontinuálně aktivní. V případě, že došlo k přerušení členství v GC DAVIS, například z důvodu neuhrazení členství v době splatnosti (každoročně k 31.12.), pak registrace v ČGF propadá bez náhrady.

Členství v GC DAVIS obnovujeme (případně aktivujeme) dnem připsání platby na náš bankovní účet. Pokud jste naším členem více než 1 rok, pak dojde k odblokování rezervačního systému, který Vám umožní se přihlásit. Pokud jste u nás nováčkem, vyčkejte prosím na aktivační e-mail. Upozorňujeme, že členství GC DAVIS a registrace v ČGF jsou rozdílná členství. V případě, že se můžete přihlásit do rezervačního systému, je Vaše členství platné.

Aktivace Vašeho členství je jen jedna podmínka. Druhou je členská karta GC DAVIS, která je připravena většinou do druhého dne od úhrady členství na recepci v Golf Clubu Molitorov u Prahy. Členská kartička je nutná k identifikaci na partnerských recepcích. Bez členské kartičky Vám nemusí být umožněna bezplatná hra v rámci členství. Fotokopie členům neposkytujeme. Některá partnerská hřiště otevírají a zavírají svá hřiště dříve než po dobu kalendářního roku.

Nikoliv, akce popsaná v našem Ceníku se vztahuje pouze na doporučení 2 nových členů. Slevy nelze sčítat. Pokud však doporučíte více než 2 členy, budeme za to velmi rádi 🙂

Aktuální seznam partnerských hřišť naleznete na titulní stránce webu.