Subscribe

Víkendové plátno

Jak jsem si minulý týden naplánoval, vydal jsem se do Kolína na golfový simulátor do FairWay Clubu. Hráli jsme hřiště Bethpage Black Course, které se reálně rozkládá na teritoriálním území New Yorku (USA). Hřiště bylo designované v roce 1936 A. W. Tillinghastem a později re-designované Rees Jonesem. V letech 2002 a 2009 se zde hrálo prestižní US Open.

Musím uznat, že hřiště bylo velmi, opravdu velmi, reálné. Necítil jsem sice nádherně upravenou trávu místních fairwayí a greenů, ale i přesto to byl skvělý zážitek. Ze zadních odpališť hřiště měřilo 7468 yardů s Parem 71. Některé jamky byly opravdu těžké s druhými ranami přes 200 m. Povedl se mi skvělý drive na 12té jamce se mi velmi vydařil drive (298,2 m). K pomyslné hranici 300 m nechybělo mnoho. Druhá rána byla pak o mnoho lehčí, jelikož tento Par 4 měří 504 yardů.

Aby to kolo vůbec za něco stálo, nutkno podotkou, že jamku 12 jsem protrpěl skrz les a je 17 jsem se válel v bunker. Nicméně simulátor se mi velmi líbil. Mohl jsem porovnat délku svých ran se skutečnou. Na závěr své návštěvy jsem ochutnal místní kávu, která je prostě vynikající. Rozhodně se na simulátor za chvilku podívám znovu.

Davis

Leave a Reply