Subscribe

Nová hřiště GC DAVIS

V golfové sezóně 2018 na členy GC DAVIS čekají nová hřiště! Pojď me se nyní společně podívat, kdo se do rodiny golfových hřišť připsal jako nováček.

  1. Jako první se mezi hřiště zapsala pražská ZbraslavPrague City Golf. Zbraslav je ovšem volitelné hřiště a pokud ho budete chtít hrát, je třeba si dokoupit rozšiřující balíček za příznivou cenu 1 000 Kč. V rámci rozšířeného členství GC Davis může každý člen využívat jednoho hracího místa v 1 flightu denně na hřišti ve Zbraslavi. První, jež rezervuje hru, také udává její čas. Ostatní hráči se k němu mohou pouze přidat. Hra mimo flight není povolena.
    Zbraslav_big
  2. Dalším nováčkem je Golf Club Molitorov. Hřiště nedaleko Prahy se otevírá všem členům GC DAVIS. V letošní sezóně se v Molitorově můžeme na co těšit! Na hřišti se provádějí velké změny. Přes zimu probíhá rekonstrukce klubovny, která bude splňovat potřeby všech hráčů. Na hřišti se také provádějí velké změny, ašak to nich až příště, abyste se měli na co těšit.molitorov18
    Mezi hvězdné stálice našeho klubu se pro sezónu 2018 zařadí opět Mstětice, Bohdaneč, Poděbrady, Kotlina Terezín a Štiřín rozšířené o nová hrací místa!

Davis

Leave a Reply